Kontakt 2017-09-15T11:49:41+00:00

SPELPLATS 2018

Hills Golf & Sports Club
Hills väg 2
431 51 Mölndal
Epost: info@hillsgolfclub.se
hillsgolfclub.se

ARRANGÖR

Lagardère Sports
Tennis & Golf Sweden AB
Vasagatan 43A
411 37 Göteborg

Epost: nordeamasters@lagardere-se.com

ÄR DITT FÖRETAG INTRESSERAT AV ATT VARA EN DEL AV NORDEA MASTERS? 

Välkommen att kontakta oss på nmsales@lagardere-se.com så berättar vi mer om vilka möjligheter vi erbjuder!

Managing Director

Claes Nilsson
M +46 (0) 707 57 75 50
cnilsson@lagardere-se.com

Sales Director

Fredrik Strömgren
M +46 (0) 707 21 94 16
fstromgren@lagardere-se.com

Operating Manager/Hospitality

Anette Eriksson
M +46 (0) 734 33 68 02
aeriksson@lagardere-se.com

Sales/Corporate Golf/Volunteers

Henrik Hilford Brander
M +46 (0) 734 33 68 11
hhilfordbrander@lagardere-se.com

Hotel/Tickets

Matilda Ljungberg
M +46 (0) 767 20 65 19
mljungberg@lagardere-se.com

Art Director

Louise Toshach
M +46 (0) 734 33 68 33
ltoshach@lagardere-se.com

Staging Manager

Kristoffer Thuresson
M +46 (0) 734 35 15 10
kthuresson@lagardere-se.com